UFC
Főoldal > Hírek > FEBRUÁR HÓNAP JÁTÉKOSA: KOLESZÁRIK BENCE (2007)

FEBRUÁR HÓNAP JÁTÉKOSA: KOLESZÁRIK BENCE (2007)

Bence régóta egyesületünkben rúgja a labdát, egyenletes fejlődést mutatva “megérett” a hónap játékosa címre. Az edzéseken érezhető vidámsága, időnként hóbortos hozzáállása, játékszeretete a gyermekfutball legbecsülendőbb dolgai közé tartozik, egy kisgyermek számára csak ezekkel együtt nyújthat igazi szórakozást a foci!
A Bozsik rendezvényeken rendre kimagaslót nyújt: bal lába szinte egyedülállóan értékes az erős mezőnyben, gólpasszai élményszámba mennek. Társaival kiváló kapcsolatot ápol, értékes csapatjátékos, aki a labdarúgás által igaz barátokat szerzett, akikkel sokszor a pályán kívül is szívesen bandáznak.
Kívánunk Bencének további sikerekben és élményekben gazdag éveket a sportpályán, szüleinek pedig köszönjük, hogy egyesületünket választották!
A hónap játékosa címhez szívből gratulálunk!

Top
Facebook
Facebook
Twitter