UFC
Főoldal > Hírek > SZEPTEMBER HÓNAP JÁTÉKOSA: TAKÁCS MÁTÉ (2011)

SZEPTEMBER HÓNAP JÁTÉKOSA: TAKÁCS MÁTÉ (2011)

Máté a Hosszú Utcai Óvodában ismerkedett meg a labdarúgás alapjaival. Egy idő után kevésnek találta a heti egy ovis foglalkozást, ezért apukájával felkereste egyesületünket. Elhivatottságának köszönhetően teljesítménye hónapról hónapra javult, elmondhatjuk, hogy jelenleg egyesületünk egyik legtehetségesebb játékosa. Védekezésből és támadásból egyaránt kiveszi a részét. Rúgótechnikája kiváló, gyors, jól cselez, játéka kemény, de mindig sportszerű. Jól használja ki a gólhelyzeteit, ami azt bizonyítja, hogy bízik magában, kellően higgadt tud maradni a kritikus helyzetekben. Döntései csaknem mindig jók. Bántja a vereség, ezért gyakran még az edzések végén is gyakran elszomorodik a játék eredménye miatt. Ebben fejlődnie kell, meg kell tanulnia helyén kezelni a vereséget is. Ha ez sikerül, szorgalmát és tehetségét látva szép jövő várhat rá a futball pályán.
A hónap játékosa címhez szívből GRATULÁLUNK!

 

Top
Facebook
Facebook
Twitter