UFC
Főoldal > Bozsik Program > U13: Szombaton a 2006-2007-es csapattal Lajosmizsén szerepeltünk a körzeti Bozsik-programon.

A hétvége mérlege két győzelem, egy döntetlen és egy vereség. Három csapat jelent meg ebben a korosztályban a rendezvényen, minden csapat kétszer játszott egymással 20-20 percet. A nap mérkőzését a lajosmizsei csapattal játszottuk, akik fizikálisan jóval erősebbek voltak nálunk, de megpróbáltuk felvenni velük a versenyt. Az elő 20 percet a mizseiek nyerték szoros küzdelemben, a másodikban azonban a mieink összeszedték minden tudásukat és erejüket, aminek az lett az eredménye, hogy sikerült győznünk!
Elismerő oklevelet Majer Marci kapott ezen a napon. Gratulálunk Marcinak és az egész csapatnak!