UFC
Főoldal > Hírek > MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport: Tanulságos meccs Cegléden – vízilabdás eredménnyel

Kedden pótoltuk a hétvégéről elhalasztott mérkőzésünket Cegléden. Az első perctől magabiztosan játszottunk, ellenfelünk fölé nőttünk, a vezetést is sikerült megszereznünk, az sem vetette vissza játékunkat, hogy egy beadás után a menteni igyekvő játékosunk saját kapunkba csúsztatta a labdát, sőt a félidő vége felé emberhátrányba is kerültünk! Mindezek ellenére 4-2 vezetéssel mentünk pihenni.
A második félidőben további két góllal növeltük előnyünket, és túl hamar elkönyveltük,hogy zsebben van a mérkőzés…, 13 perccel a vége előtt szépített ellenfelünk, ezután teljesen szétestünk, kapkodtunk, rengeteg egyéni hibát vétettünk, a vége 6:6-os döntetlen és kettős emberhátrány lett!
Ezen a mérkőzésen megtanulhattuk, hogy a mérkőzésnek akkor van vége, ha meghalljuk a hármas sípszót.
Ceglédi VSE – Tiszakécskei VSE 6-6 (2-4)
Gl.: Gyenei András (2), Balogh Márkó (2), Szabó Hunor, Szabó Benedek Bátor