UFC
Főoldal > Hírek > U11 (2007): MLSZ rendezésű futsal régiós elődöntőn vettünk részt Mezőtúron

U11 (2007): MLSZ rendezésű futsal régiós elődöntőn vettünk részt Mezőtúron

A 2X15 perces mérkőzéseken ellenfelünk előbb a Szanda Focisuli, majd a Mészöly Akadémia volt.
Első meccsünkön 3-szor is vezettünk, kiélezett mérkőzésen végül 3:3-as döntetlen született.
A továbbjutás az utolsó mérkőzésen saját kezünkben volt, mert a Szanda csapata nagy arányú vereséget szenvedett a fővárosi ellenfelünktől.
Az országos és nemzetközi szinten is komoly játékerőt képviselő Mészöly Akadémia magasabb szintet képviselt a játék minden elemében. Ennek ellenére nem adtuk könnyen a bőrünket, a második félidő közepén 3:3-nál komoly gólhelyzetekig is eljutottunk. Sajnos ezek kimaradtak, ellenfelünk pedig könyörtelenül kihasználta a legkisebb hibáinkat is, 5:3-ra alulmaradtunk. Csapatunk megmutatta az erejét az erős mezőnyben, emelt fővel búcsúztunk a sorozattól.
A Mészöly Akadémia elleni mérkőzésünk rámutatott, hogy néhány játékosunk a legmagasabb szinten is megállhatja majd a jövőben a helyét!
A csapat tagjai voltak: Vári Mátyás, Sódar Gellért, Kovács Dávid, Nagy Ákos, Kothencz Kolos, Ozsváth Ádám, Dudás Mirkó, Koleszárik Bence, Bodócs Ármin, Major András