Főoldal > Hírek > U14: megszereztük az első győzelmet az NB II-ben!

U14: megszereztük az első győzelmet az NB II-ben!

Tiszakécskei VSE (UFC U14) – Békéscsabai UFC 5-1
Gl.: Monzinger Dániel (3), Rácz Botond (2)

Első hazai mérkőzésünket a Békéscsabai UFC-vel vívtuk meg. Az előző heti fiaskó után a fiúk nagy lelkesedéssel vágtak neki a mérkőzésnek. Már a bemelegítésnél látszott, hogy mindenki meg akarja mutatni, hogy mit is tud valójában, mit tanultak az elmúlt hónapokban, években!
A mérkőzés nem úgy indult ahogy terveztük, már a harmadik percben hátrányba kerültünk. Szerencsére ez nem tört meg minket, egyre magabiztosabb játékkal átvettük az irányítást, csak a gól hiányzott. Fél óra játék után ez is megszületett, sőt, az első félidőben még kétszer betaláltunk az ellenfél kapujába!
A második félidő úgy folytatódott, ahogy az elsőt abbahagytuk, szebbnél szebb támadásokat vezettünk, a védekezésünk is remekül működött, végül magabiztosan nyertünk 5-1 re!