UFC
Főoldal > Bozsik Program > U15 (2005): Teremtornákkal kezdtük meg a tavaszi szezonra való felkészülést

U15 (2005): Teremtornákkal kezdtük meg a tavaszi szezonra való felkészülést

Első utunk az MLSZ BKMI által rendezett futsal bajnokság selejtezőjére vezetett, ahonnan hibátlan teljesítménnyel jutottunk tovább a megyei döntőbe. Kővetkező hétvégén Kiskunhalason a”buborékban” volt jelenésünk. Itt két csapattal neveztünk a 2004-es korosztálynak kiírt tornára, ahol az előkelő második és negyedik helyet értünk el! Felvettük a versenyt a nálunk fizikálisan erősebb ellenfelek ellen is.
A teremfocis időszak harmadik állomása Cegléd volt, ahol számunkra idáig ismeretlen játéktér várt ránk: palánkos pálya, 5x2m kapuk. Jól teljesítettünk a csoportmérkőzéseken: két győzelemmel és – egy döntőbe illő meccsen elszenvedett – minimális különbségű vereséggel zártunk. A helyosztókon ellenfeleink jobban alkalmazkodtak a körülményekhez, mi lélekben kicsit fel is adtuk a mérkőzéseket pedig ez nem volt ránk jellemző. Végül negyedik helyen zártuk a tornát.
Februárban már nagypályás mérkőzések következnek, hogy a bajnoki rajtra a lehető, legjobb formánkat tudjuk hozni!